המרכז לריפוי טבעי בהוד השרון

הכנסו לקישור: מוזמנים לקחת חלק במרכז לריפוי טבעי הן כמטפלים והן כמטופלים
המרכז לריפוי טבעי חוגג שנתיים!! וואו תחשבו כמה הספקתם בשנתיים האחרונות!!

מה היה לנו במרכז לריפוי טבעי בשנתיים האחרונות? ונתחיל מהסוף להתחלה..
אירוח מארצות הברית של אוהדי ישראל, סדנת פוסט טראומה של חברה מכליל, קורס תטא הילינג, לימודי עיסוי עם אבנים חמות ולימודים של כוסות רוח למטפלים, סדנאות של יחסי מטפחל- מטופל (יש כזה דבר!), פרוייקט עם המרכז סיוע לנפגעות תקיפה מינית, סדנת העצמה לנערות בית חם, סדנת רפלקסולוגיה לנוער בסיכון, בוקר שמוקדש כולו למטפלים – פעם במרכז לריפוי טבעי עם אימון צ'יקונג (מומלץ – תם מור) ובפעם על גדות הירקון עם פינוקים. שעורי יוגה עם גילי המצוינת, בתים פתוחים ותרומה לקהילה כמובן, הרחבת הטיפולים גם לחברות הביטוח (אפילו שם כבר הבינו – מניעה!!!!!!!!!!!!!!!!!!! שווה זהב), בוקר עם יועצת הנקה, וכ מ ו ב ן  שלל טיפולים לחיזוק הגוף והנפש עם מטפלים מעולים מצוינים ומקצועיים שנבחרו בפינצטה כחלק מהתדר של המרכז לריפוי טבעי. בטיפולים מלמדים למודעות, אורח חיים בריא ומאוזן, מניעה, חיזוק מערכת החיסון וגם ליווי ותמיכה במחלות.

מתוך 366 דלתות ללב – איילין קאדי:

"אתה יכול לחשוב רק מחשבה אחת בו זמנית, על כן ודא שהמחשבה הזאת היא מחשבה בונה, מחשבה חיובית ולמאת אהבה ואז תמצא שדבריך הם דברים בונים ומעשיך מלאי אהבה. בעצם, כל השקפה שלך תהיה חיובית וחייך יתמלאו אהבה, שמחה, אושר, בריאות, הצלחה והרמוניה..
האם מחשבותיך אינן שלך?
האם אינך חופשי לעורר את תודעתך ולחשוב מחשבות אוהבות, חיוביות ובונות שיוצרות את יישותך התקינה?
הבחירה בידך תמיד."

מוזמנים להתעדכן כאן בכל מה שחדש במרכז לריפוי טבעי בהוד השרון

 

בתמונה כאן אתם מוזמנים להציץ בהכנות :

המרכז לריפוי טבעי בהוד השרון מתאים לחגיגה של ימי הולדת, מסיבות רווקות, או כל חגיגה אחרת של החיים. ניתן לשלב טיפולים הוליסטים, קלפים או מדיטציה משותפת.


וכמה תמונות מההווי:

 

P1010590  P1010591  P1010610

תמונות מתוך – הכנות לבוקר נטוורקינג בשילוב מדיטציה אנרגטית ודמיון מודרך באוהל המונגולי.

צרו קשר ואשמח לעדכן במידע מפורט נוסף.

 

האוהל המונגולי – תחילתו של המרכז לריפוי טבעי :)

P7120492

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>