ספר אורחים

קשת בענןריפוי עצמי שנובע משינוי דפוסי התנהגות והרגלים

"הדס יקרה
פגשתי אותך לראשונה ביום הולדתי, כאשר בעלי העניק לי שעה של מסג' אתך במתנה המפגש הראשון היה מדויק עבורי והביא לי רצון להמשיך אבל הייתי צריכה עידוד בלקחת לעצמי מרחב וזמן. ואז כמו שמעת את רחשי ליבי, שלחת הודעה, הזכרת לי את הרצון שלי לקחת לעצמי מרחב וזמן. אני בהודיה על כל מפגש אתך , על היכולות המקצועיות שלך שמורגשות ויוצרות הרגשת ביטחון, על האנושיות שבך שמאפשרת להתמסר לגמרי לטיפול ואלייך. כל טיפול מעורר ומאורר בגופי ובנפשי משהו חדש. בהוקרה, ענת
."

קשת בענן

"להדס.
כבר שנה וחצי את מטופלת שלך, רפלקסולוגיה , עיסוי, אבנים חמות – הכול מלווה בתמיכה , חום, אהבה , חוכמה, ריפוי , תמיד מאתגרת וסומכת. איכות חיי טובה יותר בזכותך. באהבה תמי.
"

קשת בענן

"להדס המדהימה.
תודה תודה תודה תודה על היותך קשובה, מבינה, נעימה, חמה. מרגישים שאת עובדת עם כל הלב, אוהבת את מה שאת עושה. תודה על שהאמנת בי ועדיין מאמינה בי. על זה שאת לא שופטת. תודה על זה שהיית שם. השילוב שלך של העוצמה ועדינות פשוט מדהים ושוב תודה. אוהבת המון שרית."

קשת בענן

"להדס בעלת האור.
כבר עברה שנה מאז שבאתי "רק " לטיפול רפלקסולוגיה ומצאתי מישהי שמדברת באותה שפה.. בעלת ראייה עמוקה ואמיתית מעצימה ונהדרת. תמשיכי תמשיכי ותעלי גבוה. אני אתך, אוהבת יפעת."

קשת בענן

"להדס המדהימה.
קורס הטארוט שהשתתפתי בו והועבר על ידך העלה אתי ברמות כמטפלת. אני מודה לך על כך וליקום שחיבר ביננו. אפרת בירצויג יולי 2008"

קשת בענן

"להדס המקסימה.
לא במקרה הכרתי אותך. אחרי טיפול ראשון כבר התחברתי אלייך לאנרגיות שאת משדרת, לצניעות וכמובן להרגשה המצוינת שאת נותנת ללא אגו שאת אחת כמונו למרות שאת רואה יותר. היום חוויתי חוויה מאד עוצמתית ואני עדיין בריחוף. תודה ובאהבה רבה וחתימה טובה, בתיה
."

קשת בענן

מכתבי המלצה בעילום שם:

"18.03.2009, נשלחת אליי ממש כמו מלאכית טובה ומתוקה. מאז הטיפול הראשון אתך אני מרגישה מיום ליום פשוט נפלא. מאוזנת, מקורקעת, אסרטיבית, אמונה בעצמי, אהבה אין – סופית בתוכי, כמו שלמות פנימית. אני פשוט אני! אמן שכולם ירגישו שמחים ושלמים. אוהבת אותך המון. שלך "

קשת בענן

"היום , לאחר שנה של משבר אני שבה אלייך ולידייך המסורות כל כך. היו אני כבר בטוחה ויודעת שלא סתם אני כאן, אלא כי באמת באמת הדברים המופלאים שאת ת.עושה – מניבים פירות! ואכן המטרה הושגה!!! תודה על הכול."

· קשת בענן

"הדס היקרה.
הגעתי לכאן עם המון ציפיות בעיקר מפני שהייתי זקוקה לתשובות מיידיות, שקט ושלווה ולמישהו שיעזור לי לעשות את אותה העבודה שלא הצלחתי. השילוב הנפלא של טיפל בדרכים מגוונות ובכל פעם עוד הפתעה חדשה גורם לי שוב ושוב לרצות לבוא למרות הקושי. תודה מקרב לב על הקשבה אמיתית ותמיכה.
"

קשת בענן

"הדס הנפלאה!
אני בהחלט לא מוותרת על ידייך הנהדרות ונשמתך הטהורה. את בהחלט מחזירה אותי לשיווי משקל הנפשי – פיזי אחרי כל טיפול. באהבה."

קשת בענן

"להדס.
תודות רבות על הסדנא שעשתה לי רק טוב וגרמה לי לפתוח עיניים להתמקד במה שחשוב באמת. באתי לסדנא בגלל נפשי שלא הייתה רגועה וקיבלתי דרך הסדנא את הרוגע והשלווה שעשה ועושה לי רק טוב. הרבה תודות."

קשת בענן

"להדס.
גם מטפלת גם חברה גם אוזן קשבת הכול נימצא במקום אחד. עוד לפני שהבנתי מה זה צלוליט גרמת לו להיעלם והוא עוד לא חזר הגוף ניראה טוב שלם חלק. הטיפולים אצלך היו כניסה לבועה שלא רוצים שתתפוצץ. אוהבת
."

קשת בענן

"תודה שנכנסת לחיי. הבאת אור אמונה וחוזק . כל כך כיף להגיע למקום הרגוע הזה ובזכותך אפשר לגעת לי ברגליים. מי היה מאמין?? אוהבת."

קשת בענן

mail_thumb1