טיפולי גוף – נפש במרכז לריפוי טבעי

בספרות הרפואית פורסמו עובדות המוכיחות את יתרונותיו של העיסוי. נמצא שרמת ההורמונים שקשורים לסטרס (קורטיזול ואפינפרין) יורדת בעיקבות טיפול העיסוי.הוכח גם כי תרומת העיסוי רבה בהתפתחותם של פגים (נמדדו משקל והתפתחות). אנחנו במרכז לריפוי טבעי, מטפלים גם  בתסמיני גיל המעבר, מוזמנות להתקשר ולהתייעץ איתנו, או לחצו כאן למאמר המלא בדף העיסקי בפייס בוק.


הטיפולים המצוינים במרכז לריפוי טבעי: אנו מטפלים בכולם! (מתאימים לכל אחד לפי הצורך): נשים בהריון, ילדים, בגיל השלישי ואפילו בגברים.. 

  •  טיפול של עיסוי אינדיאני עם אבנים חמות
  • טיפול של עיסוי שבדי קלאסי
  • טיפול של עיסוי רקמות עמוק
  • טיפול של עיסוי שמנים ארומתרפיים
  • טיפול רפלקסולוגיה
  • טיפול רייקי
  • עיסוי קצוות :  קרקפת וגפיים
  • טיפול ממוקד – עיסוי צוואר, שכמות, כתפיים
  • טיפול לקרקפת והתחדשות הפנים
  • טיפול צלוליט

עיסוי אינדיאני עם אבנים חמות (90 דקות)

עיסוי אינדיאני עם אבנים חמות הינו טיפול ייחודי, המשלב מגע ידיים ומגע אבנים מהטבע ומטרתו לשחרר אזורים תפוסים וחסומים. עיסוי זה מגיע מתרבות שאינה מערבית במקורה ולכן הוא ייחודי וקסום להפליא. העיסוי האינדיאני מאפשר לאבנים חמות להכניס את חומם לשרירים ומביא להרפייתם, מה שמאפשר עיסוי רקמות עמוק, ללא כאב או מאמץ. האבנים החמות ממריצות את מחזור הדם, מטהרות ומשחררות את הגוף מרעלים. העיסוי האינדיאני עם האבנים החמות מביא להרגעה מלאה של הגוף והנפש.

עיסוי שבדי קלאסי (60 דקות או 90 דקות)

עיסוי שבדי קלסי הינו עיסוי משחרר ומרגיע בשמן טבעי כגון שמן שקדים. זו שיטת טיפול המבוססת על מגע ידיו של המטפל לאורך גופו של המטופל, הלוך ושוב, בעוצמות משתנות, המלוות בטכניקות נוספות (צביטות, מתיחות, לומי לומי ועוד). טכניקת עיסוי שבדי מסייעת בהרפיית שרירים תפוסים ובהמרצת מחזור הדם. לאחר הטיפול ניתן לחוש שקט ושלווה בגוף ובנפש. עיסוי שבדי קלאסי מומלץ בחום וניתן לשלבו גם עם עיסוי אינדיאני עם אבנים חמות או עם טיפול רפלקסולוגיה. לידיעתכם, קיימות עדויות לשימוש בעיסוי כבר בתרבויות מוקדמות. ניתן להתמקד בבעיות רפואיות מוגדרות או להתרכז במניעה חיזוק שיפור הקיים ואיזון.

עיסוי רקמות עמוק (60 דקות)

טכניקת עיסוי רקמות עמוק הינה טכניקה עמוקה וממוקדת, לשחרור שרירים ונקודות מתח באזורי הגוף. עיסוי רקמות עמוק מומלץ למי שסובל מכאבי שכמות, צוואר או גב בכלל. ניתן לשלב עיסוי רקמות עמוק עם רפלקסולוגיה או עם עיסוי שבדי קלאסי. תנועות העיסוי מסייעות לשחרר שרירים תפוסים ומשפרות את זרימת הדם ואת זרימתו של הנוטזל הלימפתי. תנועות העיסוי מרגיעות ומביאות לשחרור אנדרופינים (משכך הכאבים הטבעי שלנו המופרש מהמוח ומאפשר תחושה פנימית טובה והפחתת תחושת לחץ וכאבים). תחושת הרוגע המתאפשרת בעקבות העיסוי מביאה לירידה בדופק ואף לירידה בערכי לחץ הדם.

imagesCATUIRT4

עיסוי שמנים ארומתרפי (60 דקות)

עיסוי שמנים ארומתרפי הינו עיסוי עדין וריחני, הנעשה עם שמנים ארומתרפיים טבעיים. בטיפול זה, המטופל נהנה מהשפעתם המרפאת של שמנים אתריים ארומתרפיים (לשמנים הארומתרפיים תכונות שונות ונפלאות, למשל: שמנים ארומתרפיים להרגעה והפחתת לחצים, שמנים ארומתרפיים להמרצה, שמנים ארומתרפיים להגברת תחושת חיות וחיוניות ועוד..). עיסוי ארומתרפי מומלץ למי שעורו יבש, למי שנהנה מעיסוי עם שמנים טבעיים או למי שמעוניין להפיק ערך מוסף מהעיסוי ולטפל בבעיה כרונית או נקודתית. ניתן וכדאי להתייעץ לפני העיסוי הארומתרפי לקבלת עיסוי המותאם במיוחד עבורך. כדאי לדעת שניתן להזמין תערובות שמנים ארומתרפיים מותאמים אישית וכן פילינג גוף טבעי ארומתרפי מותאם אישית למטופלים בתיאום מראש (לטיפול בסטרס, חריקת שיניים ונעילת לסתות – גם בקרם, הרפייה, פסוריאזיס, פטרת באצבעות כף הרגל, איזון הורמונאלי, תסמונת קדם ויסתית, גיל מעבר ועוד).

רפלקסולוגיה (45 דקות ואפשרי עד 90 דקות)

הרפלקסולוגיה הוא טיפול, הנעשה ע"י לחיצות ועיסוי כפות הרגליים, עד הברכיים. טיפול הרפלקסולוגיה גורם להשגת איזון כללי בכל מערכות הגוף, תוך שימת דגש על בעיות מהן סובל המטופל. שיטת הרפלקסולוגיה בנויה על מיפוי כפות הרגליים לפי אברי גופנו ואפשרות לטפל באברים ספציפיים דרך כפות הרגליים. על פי התפיסה של השיטה על כפות הרגליים קיימות נקודות המייצגות את אברי הגוף השונים. גירוי נקודות אלו על ידי לחיצה או עיסוי יגרום באמצעות רפלקס לתגובת האיבר הפנימי אותו הן מייצגות או לגירוי השריר, בלוטות ההפרשה, הורמונים ועוד..
הרפלקסולוגיה מומלצת למי שמעוניין להפיג מתחים שהצטברו ( העיסוי הרפלקסולוגי עוזר להרפיית השרירים ובעל השפעה ברורה במצבי מתח ולחץ) או למי שסובל ממחלה ספציפית (כגון: סכרת, חוסר איזון בבלוטת התריס, עודף לחץ דם, עצבנות, בעיות גב, בעיות פריון, אלרגיות, אסתמה  ועוד..). טיפול הרפלקסולוגיה ממוקד בכפות הרגליים אולם השפעת הרפלקסולוגיה היא על כל הגוף ובכל המישורים. הטיפול הרפלקסולוגי יעיל במיוחד בשיפור הנשימה (נשמה – נשימה), בבעיות במערכת העיכול (הפרעות אכילה, רגליים – הרגלים, שינוי דפוסי התנהגות באכילה, כרון, מעי רגיז, רגשנות יתר ועוד..), בחיזוק מערכת החיסון ובשיכוך כאבים כרונים. טיפול הרפלקסולוגיה נהדר וניתן לשלבו עם עיסוי שבדי קלאסי או עם עיסוי רקמות עמוק.

רייקי (45 דקות אפשרי עד שעה וחצי)

הרייקי הינו טיפול הנעשה ע"י הנחת ידי המטפל על גוף המטופל, תוך התמקדות ברייקי במרכזי האנרגיה (צ'אקרות).מטרת טיפול הרייקי הינה הקניית רוגע, שקט, שלווה ואיזון כללי של המטופל. ניתן לשלב רייקי במגע וכן רייקי על הילת המטופל ללא מגע פיזי. הרייקי מאפשר לטפל גם במי שאינו רוצה מגע פיזי. ניתן לשלב את טיפול הרייקי עם טיפולים אחרים שכן עוצמת הרייקי נמצאת בידי המטפל בכל מיקרה או לבקש טיפול רייקי מיוחד המאפשר 45 דקות ממוקדות של אנרגיית ריפוי ואהבה. טיפול מדהים.

P3210648         P3210647

עיסוי קצוות :  קרקפת וגפיים ( רגליים וידיים) –   45 דקות

עיסוי רגליים, קרקפת וידיים הוא עיסוי מפנק עם שמן שקדים טבעי, המתמקד בקצוות הגוף וע"י כך
מרגיע את קצות מערכת העצבים, המשפיעים על תפקודו של הגוף כולו. הן הקרקפת והן הגפיים הינם האברים הרחוקים ביותר מהלב – מרכז הגוף, הם הרחוקים ביותר ממרכזו של מחזור הדם ולכן עיסוי והנעת השרירים והמפרקים באזורים אלו יאפשרו זרימת דם טובה יותר, שקט שלווה וושחרור מתח נפשי, חיוניות באברים אלו ואף שיפור איכות הציפורניים והשיער.

עיסוי צוואר, גב, כתפיים (30 דקות)

עיסוי צוואר, גב, כתפיים בשמן שקדים הינו עיסוי ממוקד ומדוייק המותאם לעולם המערבי בו אנו חיים ומאפשר שחרור שרירים תפוסים באזורים אלו. בתום הטיפול, יחוש המטופל שחרור והקלה בעומס המצוי על כתפיו. לרוב אלו האזורים מהם סובלים מטופלים רבים עקב תחושת עומס, לחץ או ישיבה ממושכת מול המחשב. עיסוי צוואר, גב, כתפיים הינו עיסוי קלאסי הממוקד באזורים הבעייתיים מהם סובלים מטופלים רבים.

עיסוי קרקפת והתחדשות הפנים (45 דקות)

עיסוי מפנק לקרקפת ולצוואר. טיפול המתמקד בהפגת מתחים ומתן מענה לכאבי ראש. עיסוי הקרקפתמביא להמרצת מחזור הדם ועוזר גם לחיזוק שורשי השיער. כמו כן, מפיג עודף אנרגטי המצטבר באזור הראש, עקב מחשבות טורדניות או עומס במחשבות.
עיסוי להתחדשות הפנים כולל כיסוי הפנים במטליות לחות לריכוך, סבון פנים לעיסוי וניקוי עמוק ויסודי, פילינג שבמהלכו ניתן לשלב עיסוי כתפיים וצוואר, ועיסוי בתערובת שמנים מיוחדת טבעית להזנת העור. נסיים במסכת פנים ועיסוי לספיגה מלאה. יש להימנע מחשיפה לשמש לאחר הטיפול.

עיסוי צלוליט (60 דקות)

עיסוי צלוליט, הצרת היקפים וטיפול בסימני מתיחה – 40 דקות עיסוי צלוליט ועוד 20 דקות רפלקסולוגיה וקצוות להרגעת ואיזון (כיוון שמדובר בעיסוי אינטנסיבי לאזורים הבעייתיתיים ואף כואב לפעמים חשוב לשלבו עם רפלקסולוגיה להרגעה ואיזון בסיום הטיפול, כמו כן כפי שהזכרתי רפלקסולוגיה קשורה לכפות הרגליים והמילה הרגלים נובעת ממנה, טיפול רפלקסולוגי יאפשר לשנות דפוסי התנהגות, הרגלים, אמונות והפרעות אכילה לטובת תהליך שחרור הצלוליט)מדובר בעיסוי עמוק עם שמנים ארומתרפיים בהרכבה אישית לטיפול ב"עור תפוז" או "עור במרקם קוטג'", לנשים בלבד. השמנים טבעיים לחלוטין מבוססים על שמן שקדים או זרעי ענבים וכוללים, בן השאר, בהתאם למטופלת שמנים כמו קינמון, לימון, מרווה, לבנדר, לבונה ועוד.. העיסוי מתרכז באזורים הבעייתיים: בטן, שוקיים (גם פנים השוק), ישבן וכתפיים במידה וצריך. מטרת העיסוי לשבור את הצלוליט, להיכנס עמוק לשריר, להניעו, להחליק את העור ולמצקו. עיסוי צלוליט מלווה בעבודה רוחנית וכולל קלפי מודעות, תמציות של פרחי באך ועוד.

 

אני מאמינה שכוחות הריפוי נמצאים בתוכנו ומטרת הטיפול לגרות אותם ואת מערכת החיסון להתמודדות ומציאת שקט נפשי. בהחלט יש לקחת בחשבון שטיפול אחד הינו חוויה בלתי נשכחת מחזקת וניפלאה אולם רק סידרת טיפולים באמת תאפשר עבודה מדויקת וליווי בתהליך. לכן , לנוחיותכם חבילות טיפולים מותאמות אישית וניתן גם לרכוש כרטיסיית טיפולים במחיר מוזל. במרכז לריפוי טבעי צוות מיומן ומקצועי וניתן לשלב בכרטיסיית טיפולים אחת כמה מטפלים לחוויה הוליסטית. הכרטיסיה הינה אישית ואינה ניתנת להעברה והיא מוגבלת בזמן. כחלק מהחוויה ההוליסטית ניתן לצרף בן משפחה על אותה כרטיסיה – כי אם אנו חיים באותו הבית עם מישהו רגוע ושליו התדר שלו משפיע ומקרין גם עלינו.

שדרגתי את חבילות הטיפול (הוספתי טיפולים לכל חבילה, דקות בכל טיפול ובכלל הקדשתי מחשבה ואנרגיה איך אוכל לפנק ולאפשר לכם שזה יקרה) – שווה להתעמק במה הכי  בא לכם עכשיו! 

 

DSC00026

1. חבילת טיפול אל הנשמה: חבילה זו כוללת 4 טיפולים: עיסוי אינדיאני עם אבנים חמות (60 דקות), רייקי (45  דקות) ושני טיפולי רפלקסולוגיה (60 דקות כל אחד) , בעלות 600 ₪.
2. חבילת טיפול אל האושר: חבילה זו כוללת 5 טיפולים: עיסוי קרקפת (30 דקות), עיסוי קצוות (45 דקות), 2 טיפולי רייקי (שעה כל אחד) ורפלקסולוגיה (45 דקות), בעלות 600 ש"ח.
3. חבילת טיפול אל עצמי: חבילה הכוללת 6  טיפולים: 2 טיפולי רייקי (30 דקות כל אחד), 2 טיפולי רפלקסולוגיה (30 דקות כל אחד), עיסוי רקמות עמוק (שעה) ועיסוי שבדי (שעה), בעלות 800 ש"ח.
4. חבילת טיפול אל השקט: חבילה זו כוללת 5 טיפולים: רייקי (45 דקות), רפלקסולוגיה (45 דקות), 2 טיפולי טווינה (חצי שעה כל אחד) ועיסוי רקמות עמוק (שעה), 800 ₪.

לתפירת חבילת טיפולים המותאמת אישית, אתם מוזמנים לפנות אלי ואשמח לעזור

חזרה למעלה

לקביעת תור ולכל שאלה והתייעצות התקשרו – 3056509 –052, הדס.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>