אודות


IMG_9284

 Hi, my name is Hadas and I am the owner of a Natural Healing Center in Hod Ha-Saharon. The "agenda" of the Healing Center is that the patients (children or adults)   feel at home and have a clean and pure healing space. We believe in contribution to the community. The patients get holistic treatment because the healers cooperate with each other: Acupunture, reflexology, nutrition and Yoga! We teach healthy lifestyle and believe the power of healing is in each one of us! שמש

היי, שמי הדס  שורץ (או הדס ריפוי טבעי כמו שכבר כולם קוראים לי..), מרפאה טבעית מהוד השרון. מומחית במגוון תחומים המעניקים מענה הוליסטי למטופלים. מטפלת פיזית, נפשית ורגשית בטיפול פרטני או בקבוצות. מעל 10 שנים בתחום. לפני שנה וחצי ייסדתי את המרכז לריפוי טבעי בהוד השרון – קליניקה יפה ונעימה הממוקמת בגינת ירק עם תבלינים וצמחי מרפא, המאפשרת שיתופי פעולה פוריים בן מטפלים ממגוון תחומים ומהווה מרחב טיפולי נקי ואיכותי לריפוי פנימי עמוק. על הדגל של המרכז נחרט (במטאפורה.. אין באמת דגל פיזי :) ..) שכל מי שרוצה יכול לטפל בעצמו!! אין צורך לקחת משכנתא לקבלת טיפול, ניתן לקבל סידרת טיפולים במחיר שפוי ולהתחיל לקחת אחריות על אורח ואיכות החיים שלנו.
בעבר טיפלתי בקליניקה בנוה ירק וברעננה ולאחר מכן באוהל מונגולי "יורט" חמים, אותנטי וקרוב לאדמה, שהגיע היישר ממונגוליה. היום המרכז מחליף את האוהל (היה לי חשוב שגם המרכז יהיה על הקרקע וקרוב לאדמה) , יש בו מספר חדרי טיפול ומרחב למדיטציה, תרגול יוגה, סדנאות, הרצאות או טיפול. אני ממשיכה לטפל ולנהל את המרכז ונהנת מהעשיה הברוכה ומריפוי פיזי ונפשי בכל מי שמוכן וחפץ. אני רוצה שלכולם יהיה רק טוב ונעים.

המוטו שלי:
קשת בענןריפוי עצמי שנובע משינוי דפוסי התנהגות והרגלים

אני רוצה לחזק מה שכולנו יודעים ולפעמים נוח לנו לשכוח: מניעה ותחזוקה שוטפת עדיפים מטיפול לחוץ שמכבה שריפה. בסין הולכים לרופא כשבריאים וכשחולים – לא משלמים. לכן, אם כואב, לוחץ, שורף… פיזית, נפשית או רגשית – אתם מוזמנים להתקשר ולקבוע טיפול.

IMG_7174

כנסו כאן למדיטציה ודימיון מודרך בהנחייתי מתוך סיפרי מאנטרות ודמיון מודרך להורים ולילדים

דימיון מודרך למקום שתמיד נעים לחזור ולשהות בו – מדיטציה של אמא ובת – באהבה.