טיפולים לילדים

ריפוי טבעי לילדים

ילדים רבים חווים קשיים בתחומים שונים ולאחרונה אנו שומעים על מיקרים רבים של קושי להשתלב במסגרות חינוכיות. אני מציעה טיפול וריפוי טבעי המשלב טכניקות רבות ומגוונות מתחום הרפואה המשלימה, מה שמאפשר לתת מענה הוליסטי, המשלב התייחסות לפן הפיזי, רגשי, שכלי, רוחני ונפשי של הילד.
הילדים הם האוצר שלנו! והכי יקרים לנו בעולם – באפשרותכם להעניק להם ריפוי טבעי ללא חומרים ממכרים ולא השפעות שליליות. ריפוי טבעי הוא ריפוי מאהבה ומבוסס על תשומת לב מרובה ודיוק.

הריפוי הטבעי מבוסס על שינו הרגלים ודפוסי התנהגות. הכי קשה לנו לשנות דפוסי התנהגות, אך ככל שמתחילים בגיל צעיר יותר הקושי קטן. קל יותר לשנות ילד בן 5 שנים או 7 חודשים.. מאשר אדם מבוגר, שיש לו כבר שנים של ניסיון והרגל בדפוס מסוים. ככל שנתחיל מוקדם יותר יהיה לנו קל יותר בתהליך.

קיימת הצלחה פרקטית שקשורה לתיעול אנרגטי בכל הקשור לשינוי והרחבת תחומי הנוחות שלנו. הרחבת תחום הנוחות של ילדיכם יאפשר לו הצלחה ולמידת כלי חשוב ועוצמתי לתיעול אנרגטי שמוביל להצלחה. באמצעות ריפוי טבעי אפשר לשנות הרגלים ולהרחיב את תחומי הנוחות שלנו ושל ילדנו. זו טכניקה מדהימה שניתן לרכוש.

ילדים הם רגישים מאד ובעלי אינטואיציה מחודדת. הם עדיין לא התקלקלו.. ולכן הריפוי הטבעי אכן משפיע עליהם ויש לו תוצאות והצלחות מדהימות. שווה לנסות להכיר טכניקות לריפוי טבעי לפני או תוך כדי הכרות עם מה שמציעה הרפואה המערבית. רפלקסולוגיה ואבחון לפי כפות רגליים, התאמת תמציות של פרחי באך המבוססות על תמציות אנרגטיות ועוד הם כלים מעולים הקשורים לתחום הריפוי הטבעי אשר באמת מאפשרים שינוי מהותי.

בסימניות הבאות אני מזמינה אתכם לקרוא על טיפול וריפוי טבעי בהפרעות קשב וריכוז היפראקטיביות ובעיות רגשיות, על הקשר בן ריפוי טבעי ותמציות של פרחי באך ועל עיסוי תינוקות – ריפוי טבעי מהגיל הצעיר ביותר שיש לו אפקט מדהים על התקשורת עם הרך הנולד ועל דפוסי התנהגותו.

קריאה נעימה

אשמח ללוות אתכם בדרך.
הדס ריפוי טבעי

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>