טווינה במרכז לריפוי טבעי בהוד השרון

טוינה מבוססת על מניפולציות על גוף המטופל.

כל מניפולציה בטווינה היא קבועה (לא משתנה בקצב ועוצמה), בעלת עצמה, רצופה, רכה, עמוקה ויסודית. הכוונה בקבועה היא שהמניפולציה לא משתנה בצורתה ובקצבה. רכה – מידת מה של קלילות – אך לא שטחי, כבדות – אך לא עצור, לא גס וקשה, והתנועה טבעית וחלקה. עמוק ויסודי – מתכוון לכך שהמניפולציה תהיה עם כיוון ספציפי של העוצמה.

הפרמטרים של המניפולציה בטווינה, כמו פרק הזמן בה היא מבוצעת ועוצמתה – נבחרים על ידי המטפל בהתאם למצב הבריאותי של המטופל וגילו.

הטוינה משלבת, עבודה הוליסטית – פיזית ואנרגטית על נקודות אקופנטורה ועל רקמות הגוף השונות.

משך טיפול טווינה  הוא קצר בהשוואה לטיפולים אחרים (20-30 דקות).

המרכז לריפוי טבעי בהוד השרון הדס שורץ

התאוריה מאחורי הטוינה היא שיש בגוף האדם צ'י ה"זורם" לאורך ולרוחב הגוף ב"ערוצי אנרגיה" הנקראים מרידיאנים. על פי תאוריה זו, מחלות נגרמות כאשר יש "חסימה" במרידיאנים והטוינה נועד לשחרר את החסימה, במיוחד בהקשר של מחלות כרוניות ואקוטיות.

וכעת במרכז לריפוי טבעי – ה ט ב ה ממש שווה!!

תחזוקה שוטפת, מניעת מחלות ושמירה על אורח חיים בריא אינה מצריכה משכנתא! כל מי שחפץ לטפל בעצמו יכול!
טיפול טווינה טוב יכול להיות ממוקד וקצר – בנינו עבורכם סידרה של שישה טיפולי טווינה בני חצי שעה כל אחד בעלות 480 ש"ח בלבד. ניתן להרשם מראש לימי ראשון או שלישי ולהנות מטיפול מקצועי אמין ממוקד וייחודי ששומר על בריאות הגוף והנפש, מאזן את כל המרכזים האנרגטיים ומאפשר מרחב טיפול ייחודי בגוף שלנו עצמנו. ניתן גם לטפל בבעיות ספציפיות כגון אורטופדיה, סכרת, PMS ועוד..

ההטבה הינה לכל חודש מאי (למימוש ראשוני של הטיפול הראשון, שאר הטיפולים תקפים ל4 חודשים, למרות שבד"כ מנוצלים בצפיפות יחסית), טל"ח, אין כפל מבצעים, זהירות!!! ממכר!!!!

פרסומים

 

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>