מייזם שלימות

אחרי שהסתיים בהצלחה שיתוף הפעולה עם המרכז סיוע לנפגעות תקיפה מינית ברעננה
ולמעשה רק התחיל.. (עכשיו מתחילות ההפניות של הנפגעות)
ותודה רבה לכל המטפלים המעולים, המקצועיים והרציניים שהשתתפו ונתנו מעצמם תרמו מזמנם האמינו בי השקיעו ואפשרו ליצור שינוי אמיתי ולעזור ממקום אחר חדש רענן ויחד עם זאת מקצועי לא מתפשר איכותי ומספק תוצאות. זה הזמן לנ ש ו ם ל ר ו ו ח ה …….

 

 

שת"פ של המרכז לריפוי טבעי עם המרכז סיוע לנפגעות תקיפה מינית באזור השרון

פרויקט שלימות במרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית רעננה

אחת ל-4 נשים ואחד ל-7 גברים חווים במהלך חייהם תקיפה מינית מסוג כלשהו. כל מטפל נפגש בנפגעי אלימות מינית – בין אם הדבר מדובר, ובין אם לא. הטיפול באנשים שעברו פגיעה מינית בעברם דורש ידע, הבנה ומיומנויות ספציפיות.

לחצו כאן לסרטון קשה ומזעזע..

"משלימות" היא תכנית המציעה לאנשי טיפול מתחום הרפואה המשלימה אוריינטציה וידע בנושא פגיעה מינית מתמשכת והשלכותיה על חיי הנפגעת בבגרותה. נקודת המוצא העומדת בבסיס תכנית זו, היא האמונה כי השילוב המושכל בין עולמות התוכן לבין הגוף, הנושא בתוכו את האלימות והאלם, עשוי להפוך למרחב של דיאלוג והחלמה.

תכנית זו משלבת ידע תיאורטי וכלים מעשיים להתמודדות והגשת עזרה במסגרת הפרקטיקה המקצועית הקיימת של כל אחד מהמשתתפים. התכנית מעודדת שיתופי פעולה ואינה מהווה הכשרה או תחליף לטיפול נפשי.

הקורס המוצע כאן הינו קורס בסיס הכולל 7 מפגשים ויתקיים במרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית ברעננה על ידי נעמה שוורץ מטפלת מוסמכת ומדרכיה מקצועית בתחום של פגיעות מיניות.

תכנית הקורס:

  1. הצגת מרכז סיוע ומאפייני דינמיקת היחסים של פגיעה מינית מתמשכת בילדות
  2. המשך מאפייני דינמיקת היחסים של פגיעה מינית מתמשכת בילדות
  3. השלכות של פגיעה מתמשכת בילדות על חיי הנפגעת בבגרות תוך התמקדות בהשלכות הגופניות
  4. הזיכרון הטראומטי ומאפייניו והשלכותיו על המפגש עם נפגעות בטיפול משלים
  5. עקרונות הטיפול המשלים עם נפגעות– וויסות
  6. עקרונות הטיפול המשלים עם נפגעות– זיכרונות שעולים בטיפול
  7. פתיחת תדר, הגנות ומדיטציה בהנחיית הדס שוורץ

עם סיומו של הקורס, למטרת הידוק הקשר של המטפלים שעברו את הקורס אל מרכז הסיוע, ולצורך ביסוס ופיתוח של פלטפורמה לעבודה משותפת ומקצועית על משתתפי הקורס לקחת חלק בהדרכה מקצועית (סופרוויז'ן) אחת לחודש בתוך מרכז הסיוע בהנחיית נעמה שוורץ. במסגרת זו ניתן יהיה להביא מקרים לדיון והדרכה ולשתף בשאלות שמתעוררות מתוך העבודה בקליניקה.

                     הנה סיירת שלמות – כל המטפלים המצוינים שמשתתפים במייזם החשוב הזה:

היי, שמי שושי רוט.

אני מאמינה שלכל אחד ואחת יש את הזכות למצוא מקומו בעולם בצורה הטובה ביותר שירצה. מאמינה כי מחשבות יוצרות מציאותוכולנו יכולים לעשות את השינוי למקום הרצוי והנכון עבורנו. יש לי הסמכה ממכון אדלר – מסטר פרקטישינר וממכון רטר בדימיון מודרך. הטיפול נעשה דרך הדמיות והובלת התת מודע למקום בו ניתן להתידד עם רגשות קשים. יחד נילמד לאהוב את עצמנו ולראות עצמנו שליחים בעולם. הקליניקה בכפר סבא.

הי, שמי דניאל כוגן מור- מטפלת בטרילותרפיה

הוד-השרון danielkm77@gmail.com  054-5777892

טרילותרפיה- גישה טיפולית מאזנת, המשלבת בתוכה את הבנת מבנה הנפש כפי שהוא בא לידי ביטוי בזן-בודהיזם מחד, ובגשטלט וטכניקות מן הפסיכולוגיה המערבית מאידך.
הטיפול הטרילותרפי מתבסס על ההבנה כי מקור חוסר הנוחות שאנו חווים הינו פנימי ולא חיצוני, והוא נובע מהעובדה שבכל אחד מאיתנו קיימות גישות שונות למציאות: הגישה ההגיונית-רציונאלית, הבאה לידי ביטוי במחשבות, והגישה הרגשית, הבאה לידי ביטוי ברגשות. הפער והמתח בין מה שצריך לעשות (הגישה ההגיונית-רציונאלית) לבין מה שרוצים לעשות (הגישה הרגשית) הוא מקור חוסר הנוחות.
אנו נולדים עם הפוטנציאל להיות מאוזנים אבל עם השנים, הסביבה בה אנו גדלים, הבית בו אנו חיים, הורינו, חברים, בתי הספר השונים ואף אירועים מסוימים משפיעים על שני קולות אלו ומעצבים אותם. לעיתים קרובות, אחד משני הילדים הפנימיים – "הראש" ההגיוני או "הרגש" האמוציונאלי – מתחיל להשמיע קול רם יותר על חשבון השני. שני צדדים אלו באישיותנו מרכיבים, במונחי המזרח, את הקארמה שלנו.
העבודה הטרילותרפית פועלת בשני מישורים:

האחד הוא מישור הילדים הפנימיים. באמצעות טכניקה מיוחדת מקיימים שיחה עם הראש והרגש בנפרד כדי לאתר, לפתור ולגשר בין הבעיות והמצבים הכואבים שהביאו למצוקה. ומחזירים את מערכת היחסים בין הראש לבין הרגש למצב מאוזן ולעבודת צוות וזהו, למעשה, תהליך של גישור פנימי בין החלקים של אישיותנו.

 במישור השני העבודה מתרחשת מול האמצע שלנו – מול ההורה של שני הילדים. הפעם הפניה היא למי שאנחנו באמת, אל האני שלפני התוספות, ההטבעות וההתניות שעיצבו את הראש והרגש שלנו. זהו בעצם בעל-הבית הפנימי נשאר רק לעורר אותו לפעולה מהמצב הרדום בו היה.
עם תהליך ההתעוררות של דמות האמצע, נחלש הרעש הפנימי של הילדים. השקט הטבעי הוא המצב הבסיסי והבריאות שבה ומופיעה ואיתה שלווה ורוגע.
במהלך המפגשים-נקשיב ללב ונתן לו להתבטא, נרגיע את הראש נתן לו בטחון ושקט, נגלה ונחווה את האני האמיתי שלנו- להובלת החיים בערנות שלווה. נעבור יחד את המסע דרך שיחות, נשימות והקשבה.

הי, שמי הדס שורץ מרפאה טיבעית מזה 10 שנים ומקימה המרכז לריפוי טבעי בהוד השרון.

חרטתי על דיגלי לייצר שיתופי פעולה מעצימים בן מטפלים על מנת לספק למטופל חוויה הוליסטית שתוביל לריפוי. אני רפלקסולוגית בכירה ומטפלת בביואנרגיה, רייקי, תמציות של פרחי באך ועוד ומטרתי לאפשר מרחב ריפוי שיביא לריפוי אצל המטופל. פרוייקט שלימות נירקם על המרכז סיוע לנפגעות תקיפה מינית על מנת לאפשר מענה אחר, יעיל, ייחודי וחדשני לניפגעות. התקשרו או כיתבו לי ואשמח לעמוד לשרותכם –  0523056509,ripuy.tivee@gmail.com

שלום, שמי תום. אני מטפל ברפואה סינית במהלך ארבעת השנים האחרונות.

אני עוסק בטווינא, כוסות רוח, מוקסה ודיקור אוזן. בנוסף, אני עוסק באומנויות הלחימה הסיניות במשך 12 שנים. אני מורה לאסכולת עגור לבן, אומנות לחימה שמקורה בטיבט וכוללת קונג-פו, טאי צ'י, צ'י קונג ומדיטציה.

טווינא היא שיטת טיפול במגע הכוללת את עקרונות הרפואה הסינית. בינהם עבודה על מרידיאנים, עבודה על נקודות אקופונקטורה ועיסוי רקמות שריר, גידים ורצועות.

במסגרת פרויקט שלימות, למדתי להעניק טיפול מקצועי וייחודי לנפגעי תקיפה מינית, ולשלב ידע זה בטיפולי הטווינא.

אתם מוזמנים ליצור קשר:

054-4877179

tommx4@gmail.com

הי, שמי טל קרן כץ.
אני מטפלת ומלווה תהליכי צמיחה והתפתחות אישית.
אני ילידת 1971, נשואה ואמא לארבעה ילדים. נסיון החיים שלי כולל, מעבר לגידול ילדיי, גם לימודי הנדסת תעשיה וניהול בטכניון, עבודה בהיי טק, הקמה וניהול עסק בתחום העוגות.
בשנים האחרונות הקדשתי את חיי לטיפול באנשים. בהיותי בעצמי נפגעת גילוי עריות בילדותי למדתי להעריך את משמעות הליווי ע"י מטפלת שאוהבת אותי ללא תנאי, מקבלת אותי כמו שאני ללא שיפוט וביקורת ומאפשרת לי להיפרד מהבושה והאשמה שהיו חלק מחיי. בדרכי הטיפולית למדתי קבלה, הילינג, רייקי סייקים, הולותרפיה, אניאגרם, הנחיית הורים וטרילותרפיה.
נייד: 052-4770407
היי שמי יאיר, מטפל בעיסוי רקמות עמוק, טיפולי מגע ואבנים חמות.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>