ריפוי טבעי למחלת הסרטן

ריפוי טבעי למחלת הסרטן

במחקרים שנעשו גילו כי לעיסוי יתרונות מבחינת הפחתת סטרס והתפתחותם של פגים. נימצא גם כי העיסוי יכול להשפיע לטובה על חולי סרטן. נמצא כי עיסוי רפואי הביא לירידה בערכי לחץ הדם ובקצב הנשימות במהלך טיפולי כימוטרפיה. כמו כן מצב הרוח הכללי של מטופלים שעוסו היה טוב יותר, רמות העייפות נמוכות יותר וכן רמות הכאב. כמובן שיש צורך בהתאמת המטופל למטפל הן מבחינת מקצועיות והן מבחינת כימיה ו"קליק" אישי. באופן כללי אני ממליצה על מעסים מקצועיים ומיומנים.

בהנחה שאנו אחראים לכל מה שקורה לנו ומהווים את השתקפותה של התודעה זו נחמה גדולה מאד והזדמנות להביט בראייה שונה במה שקורה לנו סביבנו ובכלל. מניסיוני עם חולים במחלות שונות, קשות יותר ופחות מעולם לא הטחתי במטופלי שהם !! הם אחראים על המחלה, יצרו אותה, המציאו אותה והם למעשה מהווים את העונש של עצמם. זה יוצר דחייה מיידית וחוסר רצון לעבור שום תהליך או בכלל להקשיב מה עוד יש לי לאמור. מאידך, בטיפולים אני מצליחה לחבר למקור של אור, לשטוף ולנקות פחדים, חששות, חרדות, טראומות, מצבים נפשיים ורגשיים קשים ומסורבלים שחיינו קשורים בהם ובכך להכניס אופטימיות, תקווה ורצון טוב. החלק החשוב ביותר בהתמודדות עם כל מחלה הינו ההבנה שאנו אחראיים ויש לנו מה לעשות.

בעת מדיטציה , אנו נימצאים בהתבוננות ונושמים עמוק. ההתבוננות הינה בתחושות, ברשות, במצבה של הנפש ובמצבו של הגוף. האם משהו כואב לנו? לא נוח? קר? חם? נעים? האם הגוף קל ומרחף או כבד על המיזרון? ההתבוננות והשקטת המודעות מביאים לריכוז התודעה והרחקת מחשבות טורדניות, המסיטות אותנו מהעיקר. באמצעות ההתבוננות נוכל לקבל תשוובת כיצד להתיר את הסבכים שבחיינו כהשתקפותה של התודעה.

חיים שלווים והרמוניים, מוסריים תוף השתחררות מתגובות אוטומטיות – יכולים לאפשר זימון של חיים בריאים. העבודה היא מאומצת ויום יומית אך משתלמת וכדאית.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>