סכרת

"הדס היקרה, אחרי סידרת טיפולי רפלקסולוגיה הסוכר והכולסטרול מאוזנים יותר מאי פעם!!!
אני מצליח לשמור על אורח חיים בריא, להתרחק ממתוקים ולא מוותר לעצמי על פעילות ספורטיבית. סידרת הטיפולים איתך זו מתנת היומולדת הטובה ביותר שיכולתי לאפשר לעצמי השנה. תודה!!"

אתייחס למחלת הסכרת בראייה הוליסטית ולכן בעודי מציגה את האיברים והמערכות בהם נטפל – נתייחס אליהם מבחינה פיזית אולם גם נפשית רגשית רוחנית ושכלית

אחת הטענות החשובות ביותר הינה שסוכר ופחמימות מפרים ומייצרים מחשבות טורדניות ותודעה לא שקטה. הביטו בילד שאינו רגיל למתוקים כיצד הוא נוהג אחרי אכילת פרוסת עוגת שוקולד. הסוכר משפיע על ההתנהגות, על המחשבות, על הרגישות (וגם נאכל לרוב כפיצוי).

יותר מכך, מי שחושב מחשבות ללא הרף – מה שניקרא "מחשבות טורדניות" ולא משנה מהו התירוץ לכך (יש לי דאגות רבות, יש לי עומס בעבודה, אני חולשת על תחומים רבים, רק ככה אני מכירה.. ועוד..), עלול לייצר בקירבו את מחלת הכרת. אני מדגישה שאין מדובר במחשבות של "חוכמה", המקדמות אותנו לאן שהוא.. אלא ב"רעש בראש" הנובע מתודעה שאינה שקטה. אם אינכם מזהים את ההבדל – נסו להתבונן כיצד אתם עם דחיית סיפוקים, עד כמה רעשים והסביבה שלכם מפריעה לכם ותמיד אתם מוזמנים להתייעץ איתי בשימחה.

טיפול רפלקסולוגי במערכת ההורמונאלית:
אינסולין הוא הורמון המופרש מתאי בטא באיי לנגרהנס שבלבלב אל מחזור הדם. לאינסולין תפקידים בגוף כגון עידוד חלוקת והתמיינות תאים  וכן  שליטה על רמת "חומרי המזון" בדם. הריכוז של חומרי מזון בדם, כגון סוכרשומנים וגופי קטון (חומרי מזון הנוצרים מפירוק לא מלא של שומנים, בעיקר במצבים של חוסר חמור בגלוקוז בתאים) נשלט על ידי האינסולין בשתי דרכים עיקריות כבד ותאי שומן ושריר. במהלך הטיפול אני עובדת על כל המערכת ההורמונאלית ולמרות שאנו רוצים להוציא את הסוכר מהגוף אנו מלמדים את הגוף להכניס אותו נכון יותר לתאים. לכן טכניקת העבודה תהייה כלפי פנימה.

טיפול רפלקסולוגי באיברים פנימיים:
כבד - האינסולין מעכב את ייצור הסוכר בכבד מחומרי מוצא ופירוק גליקוגן (רב-סוכר שמשמש חומר תשמורת עיקרי לאנרגיה בגוף האנושי) ומעודד את ייצור הגליקוגן מגלוקוז

טיפול רפלקסולוגי בנקודות הייצוג של כל הגוף דרך כפות הרגליים:
תאי השומן והשריר -  בתאים אלה אינסולין מעודד את הכנסת הגלוקוז לתוך התאים על ידי הגדלת כמות הנשאים שמעבירים גלוקוז על קרומי התאים ובכך מאפשר הכנסת יותר גלוקוז לתוך התאים ומקטין את כמותו בדם. בנוסף, בתאים אלה אינסולין מעודד את ייצור השומן ומעכב את פירוקו.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>