רפלקסולוגיה

טיפול בסכרת

רפלקסולוגיה מאד מומלצת לסכרתיים כיוון שהיא מצליחה , בשילוב עם אורח חיים בריא, תזונה וספורט לאזן את הסוכר ולעצור את המחלה. במהלך טיפול הרפלקסולוגיה, אנו עובדים על מערכות הגוף השונות למשל מערכת העיכול, על אברים פנימיים כגון הלבלב (שאחראי על הכנסת הסוכרים לתאים), על מצבים נפשיים וריגשיים שכן רפלקסולוגיה הינו טיפול בכפות הרגליים ורגליים קשורות להרגלים (שינוי דפוסי התנהגות, אורח חיים, הפחתת מתוקים, שינויים בתזונה ובהתנהגויות רגשניות ועוד). הרפלקסולוגיה הינו טיפול הוליסטי ולכן משלב מלבד עבודה פיזית גם עבודה אנרגטית רגשית, נפשית, שכלית ורוחנית.

הטיפול בכל המישורים הללו מאפשר הפסקה של הסכרת ואיזון הגוף. למעשה אנו מגרים את יכולות הריפוי של הגוף לרפא את עצמו ולשחרר את המחלה ולהתעלות מעליה.

טיפים בנושא תזונה לסכרתיים:

  • מלפפונים לסכרת – מיץ מלפפונים, או סלט מלפפונים מאד מומלצים, שכן המלפפונים מסייעים להפחתת הסוכר בדם.
  • עלי עץ פקאן צעירים – מצוינים לסכרת וגם לטיפול בתולעים. יש לקטוף ככפית עליים טריים, ליבשם, לקצוץ ולחלוט כדקה ואז לשתות ספל ליום.

סיכום:
היופי במרכז לריפוי טבעי שניתן לשלב עבודת צוות של כמה מטפלים על כל מקרה טיפולי שמגיע. במיקרה זה, במידה ויש מטופל סכרתי ניתן כמובן לשלב גם טיפולי טווינה ליצירת הרמוניה בגופו של המטופל, הגברת המודעות ליכולות הריפוי של הגוף ועבודה פיזית על שרירים ורקמות המאפשרות שיחרור חסימות והתגברות על מצבים רגשיים ונפשיים שזימנו את המחלה מלכתחילה.
כמו כן ניתן לשלב טיפולים ברפואה סינית ודיקור.

 

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>