טווינה לילדים במרכז לריפוי טבעי

טוינה ילדים
הרפואה הסינית מפרידה בין טיפולי טוינה המיועדים למבוגרים לבין טיפולים המיועדים לילדים ותינוקות. על פי הרפואה הסינית המסורתית, לילדים נקודות גירוי אשר הולכות ונחלשות עם תהליך ההתבגרות וטיפולי טוינה בנקודות אלו מביאות לתוצאות מהירות ויעילות, אף יותר מאשר בטוינה למבוגרים. גם שיטת האיבחון שונה במהותה ומסתמכת יותר על צפיה במטופל, ופחות על תשאול, משום שילדים ובעיקר תינוקות, מתקשים או אינם יכולים להסביר את שהם חשים.

גם ילדים מוזמנים למרכז שלנו בשימחה!! והם גם אוהבים את הטיפולים : )

טווינה היא שיטת מסג' רפואית סינית. זוהי השיטה העתיקה ביותר מבין שיטות העיסוי השונות.

בטווינה משתמשים בטכניקות ידניות שונות במטרה לווסת ולאזן את זרימת האנרגיה בגופו של המטופל.

  • אנרגיית החיים נקראית צ'י.
  • טכניקות טיפוליות בטווינה:
  • תנועות סיבוביות של המפרקים
  • הפעלת לחץ
  • שיטות ניענוע
  • לישת רקמות
משך טיפול טווינה הינו קצר כחצי שעה. בארץ, הטווינה מותאמת לקהל הישראלי הן מבחינת עוצמת הכאב והן מבחינת משך הטיפול. ילדים יכולים להנות מטיפולי טווינה לפתרון בעיות שמקורן ברקמת השריר או השלד או בעיות פנימיות שונות כגון מחלות, שפעת, חולשה, עייפות או חולמנות. כמו אצל המבוגרים, טיפולי הטווינה לילדים מביאים את הגוף להרמוניה ומאפשרים איזון באורח החיים המודרני המלחיץ לרוב.
ילדים הינם רגישים מאד לאנרגיה בדרך כלל ולכן הם מאפשרים טיפולים קצרים ואפקטיבים – הם מרגישים את הטיפול, מתחברים את האנרגיה ומאפשרים מרחב ריפוי עצמי.
הטיפול, כמו טיפולים רבים אחרים המתקיימים במרכז לילדים, מלווים במשחקים, ציור, שיחה וטכניקות נוספות מעולמם של הילדים , המשלבים חושים, מגע ותנועה לעיכול החוויה וגירוי עוצמות הריפוי.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>