טיפול ברפלקסולוגיה ופרחי באך

הטיפול הרפלקסולוגי עובד במספר מישורים – פיזי, נפשי, שכלי, רוחני ורגשי

לכן נכון לגבות ולהשלים את הטיפול הרפלקסולוגי בתמציות של פרחי באך.

 

שיטת הטיפול על שם ד"ר אדוארד באך, נעזרת ב38 תמציות אנרגטיות מפרחי באך, עצים ופרחים תרבותיים אותם גילה ד"ר באך במהלך מחקריו ועבודתו כרופא וכהומאופת. תמציות הפרחים עוזרות למטופל לעלות למודעותו דפוסי התנהגות, וחשיבה, דרכי התנהגות ואופי חיים. התמציות מאפשרות אורח חיים מאוזן, מודע ובריא  ומסייעות באיזון מצבים רגשיים.

הרפלקסולוגיה עוזרת במקביל שכן רגליים והרגלים אינן סתם בעלות אותו משקל ואותן אותיות.

באמצעות טיפול רפלקסולוגי בכפות הרגליים – ניתן לשנות הרגלים ודפוסי התנהגות.

לכן הטיפול הרפלקסולוגי מעולה לגמילה מהתמכרויות ושינויים קלים וגדולים באורח החיים. לכן גם שני הטיפולים: רפלקסולוגיה ותמציות של פרחי באך משתלבים כל כך יפה יחד ובהרמוניה.

רבות מהמחלות נובעות ממצבים נפשיים או רגשיים שאינם מאוזנים כגון מתח, פחד, חרדה, בדידות וחוסר ביטחון. הן הרפלקסולוגיה והן תמציות של פרחי באך נוגעים בעדינות בתחומים אלו ומאפשרים ריפוי, שקט נפשי והרמוניה בגוף.

דפוסי התנהגות כגון עייפות, דאגנות או רגישות יתר יכולים באמת להיפתר מהשורש ולאפשר ריפוי ואורח חיים מאוזן ונעים.

גם רפלקסולוגיה וגם תמציות של פרחי באך אינם יוצרים תלות בטיפול או באנרגיה ורק מגרים את הגוף והנפש לריפוי, לכן אלו טיפולים שמומלצים לילדים ולנשים הרות.

אישה הרה עוברת שינויים יום יומיים עם גופה ועם העובר שהיא מכילה בתוכה ועל מנת להשלים עם השינויים ולקבל אותם בברכה ובאהבה רפלקסולוגיה ותמציות של פרחי באך  מספקות מענה מושלם וגם מאפשרות פתרון של סימפטומים לא נעימים כמו בחילות או מיגרנות.

איך זה עובד?

בכל תמצית של פרחי באך מגולם תדר אנרגטי אשר משפיע על תדרים שיצרו את החסימות, משחרר ומאזן אותם. הסרת חסימות אלו מאפשרת פתיחות לתובנות ומימוש גבוה יותר.

 

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>