ביו – אנרגיה (ביוארגונומי) וריפוי מרחוק

"הגיע הזמן לברר למה נכשלתי בכל מערכות היחסים שלי עד כה"

"הגיע הזמן לבדוק למה הכל כואב לי"

"הגיע הזמן לבדוק מה תוקע אותי בחיים.."

"הגיע הזמן להבין מדוע אני מחליף מקומות עבודה כל הזמן"

"הגיע הזמן לברר איך אני יכולה לעבוד קצת פחות קשה"

"הגיע הזמן להרגע ולהבין שאני באמת ראוי"

"הגיע הזמן לאפשר לעצמי לחייך ושגם תהייה לי סיבה ממש טובה!"

ביואנרגיה נותנת מענה לכל השאלות שמופיעות מעלה ועוד לרבות וטובות אחרוןת:) היא מטפלת באמונות שמעכבות אותנו, היא מצוינת לטיפול בילדים וגם בבעלי חיים. זו טכניקה שמאפשרת בהירות וניקוי של ספקות או פחדים ברמה העמוקה ביותר עד רמת שינוי גנטי כך אני מאמינה ויודעת. וזה פשוט מדהים.

רבים שואלים אותי כיצד ניתן לרפא מרחוק ומזה בכלל ביו-אנרגיה

מבחינתי ביו – אנרגיה הינו עוד כלי, עוד טכניקה : כלי לעבודה ליצירת הרמוניה בגוף ובנפש, להבאת שלום פנימי עמוק ולהגשמת מטרות. במהלך הריפוי אני בודקת האם למטופל יש אנרגיה משלימה או האם הוא משלים את עצמו ובמידה ולא (התנהגות של "פול גז בניוטרל", רבים מהילדים שאובחנו עם הפרעות קשב וריכוז, תינוקות שנולדו עם בעיות או עם הפרעות שינה חמורות, סיוטים ועוד..) אני משלימה אותו לטובתו העליונה.

בהמשך אני שואלת מספר שאלות על מנת לוודא שהמטופל והוויתו נוכחים כאן ועכשיו,בהווה, בעולמנו , במצב של חיים וניתן באמת לעשות ריפוי. רבים המקרים שמטופל עובר תהליך ארוך של טיפול כשלמעשה הוא אינו נוכח כלל בהוויתו ואז הטיפול והריפוי מתמוססים.

באמצעות ביו-אנרגיה ניתן לשחרר אמונות שחוסמות או תוקעות אותנו, ניתן לבנות התחלה חדשה למרות השושלת אליה אנו שייכים והדפוסים שחונכנו לפיהם, ניתן לנקות ולשחזר גלגולים שאינם רלוונטים יותר לחיים בהווה ולאפשר זרימה ומזור.

על השיטה: ביואנרגיה זו שיטת אבחון וטיפול אנרגטית שפותחה על ידי רפי רוזן, על בסיס מחקריו של ד"ר וילהלם רייך. הטכניקה מבוססת על חישה אנרגטית באמצעות עפעוף , המאפשרת תיקשורת עם האנרגיה הגבוהה של המטופל – בצורה מדוייקת. ניתן לטפל בשלל בעיות פיזיולוגחות, מנטאליות ואמוציונאליות.

על האבחון: ניתן באמצעות אבחון ביו – אנרגטי לאתר את נקודת המקור הראשונית לחוסר האיזון הקיים הן אם היא נובעת משושלות (משהו ש"ירשנו"), גלגולי חיים קודמים או טראומת ילדות.

 על בדיקרת ייעוד: באמצעות ביו-אנרגיה ניתן לבדוק את הייעוד של המטופל בכמה רמות. ניתן לבדוק מהו היעוד הראשי של המטופל ובמידה וקיימים יעודים נוספים – מהם.
האם קיים יעוד משני? למשל. חשוב להוסיף בנוגע ליעוד כי הוא עשוי להשתנות במהלך חיינו. למשל עד גיל 20 או 30 יעוד 1 ולאחר מכן הוא משתנה למשהו אחר לגמרי.  קודם כל אני בודקת האם מותר לי לבדוק את הייעוד שלך כלומר האם התשובה תעלה אותך אנרגטית, תחזק אותך ותזין אותך. במידה וכן אני בודקת קודם כל ייעוד כללי: ניהול, מחקר, פילוסופיה, ריפוי, מיסטיקה, כתיבה, עיצוב, עסקים וכו'.. וכו'..
לאחר מכן אני בוחנת את הפירוט של היעוד שהתקבל כלומר יורדת לדרגה ספציפית ומפורטת יותר ובשלב הבא ממש מפרטת את האופן של ההגשמה. למשל: אם היעוד הוא כתיבה, נבדוק האם מדובר בלהיות סופרת, מחזאית, מורה, מבקרת וכו'.. ואז לאחר קבלת תשובות מפורטות נבחן לעומק – האם מדובר בספרות, שירה , קולנוע, טלוויזיה ועוד. נוכל לבדוק גם את היקף היעוד האם הוא אישי, אזורי, גלובלי ועוד. ברגע שהמטופל (או כל אדם), מגלה מהו יעוד בחיים, ויש כמובן דרכים מגוונות לגלות זאת, מתבהרים לו בהדרגה האפשרויות והדרכים להגשימו וזה היופי כמובן:)

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>