טיפולים הוליסטים לפי סוגים של מחלות

בקטגוריה זו אציג מאמרים שכתבתי לאחרונה, כיצד ניתן לטפל באמצעות רפואה משלימה וטבעית לפי סוגים שונים של מחלות

מניסיוני המחלות הם "רק" סימפטומים של בעיות שיש לטפל בהן וברגע שמטפלים בבעיה עצמה הסימפטומים נעלמים אוטומטית. מחלות רבות ניגרמות בעולם המודרני מלחץ ומתח. הריפוי הטיבעי מאפשר יצירת הרמוניה בגוף ומרחב שקט ונעים המאפשר ריפוי.
נכון, חשוב להקדיש תשומת לב גם לסימפטומים שעלולים להיות מציקים, כואבים או ממש מסוכנים לבריאותנו התקינה ואשתדל להעשיר אתכם בטיפים ועצות שימושיות לשמירה על אורח חיים בריא טבעי ומאוזן.

"אני כבר לא יכול יותר עם כאבי הגב האלו"

"הכאבים מוציאים אותי מדעתי"

"המיגרנה הזו תשגע אותי בסוף!!"

"למה אני כל כך כועסת כל הזמן"

" טוב.. לכולם כואב , לא?"

"זה כבר הקפה החמישי שלי היום ואני קרוע מעייפות"

"לא מצליחה להרדם מרב מחשבות"

"לא ניגמרת לי העבודה!.. אני לא מספיק כלום"

 

מזמינה אתכם לאי של שקט .. לרגע של נחת.. מוזמנים להתעדכן באתר אינפורמטיבי דינמי זה ולהכיר מקרים טיפוליים בעילום שם כמובן כתבות הנחיות וטיפים לאורח חיים בריא ולאיכות חיים והכל במטרה אחת להרגיש יותר טוב. להפחית לחצים ולייעל את האנרגיה. אם יצא לכם פעם לשמוע מישהו שמשתמש במשפטים הכתובים מעלה או אפילו אתם עצמכם סובלים מכאב או מיחוש מוזמנים לקחת אויר ולנשום עמוק להתרווח על הספה ולתת לעצמכם רגע של נחת ולמידה כי האפקט הוא מיידי: איפשרתם לעצמכם לנשום עמוק, פירגנתם לעצמכם רגע של שקט? מייד המתח פוחת, החרדה קצת נירגעת, אפשר להרפות לסתות לשחרר את שרירי הפנים לחייך בלי סיבה לאמר תודה על כל מה שיש לגעת בפנים ולהנות מהחיוך ומהידיעה שהכל באמת אבל באמת בסדר גמור!!

 

ומה שלא.. יאללה לשנות!

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>