הקדמה לספר מאנטרות ודימיון מודרך להורים ולילדים

 

הצצה להקדמה של הספר

 

בימים אלו הוצאתי לאור את הספר מאנטרות ודימיון מודרך להורים ולילדים , המאפשר בניית תקשורת ייחודית ומקסימה עם הרך הנולד ולימוד כלים של שלווה רוחנית. בפוסט זה אני נותנת הצצה לפרק ההקדמה מתוך הספר, להנאתכם!

 

כוחות הריפוי נמצאים בתוכנו 60 עמודים של אור ואהבה

לקניה התקשר עכשיו 0523056509

הקדמה:

יש לנו קשר יחיד ומיוחד עם הילדים שלנו. דמיינו לכם, (הרי לכם תרגיל ראשון בדמיון מודרך..), שלתינוקות שלנו קשר למחשבתנו והם יכולים, בתבונתם המופלאה, להתבונן ולהבין כל מחשבה שלנו. די מפחיד. רק זה, עלול לעורר מחשבות מלחיצות.

על מה תינוקות חושבים? או חולמים? חקר המוח טרם הסתיים, בעת כתיבת שורות אלו וכיוון שתינוקות אינם משוחחים בשפתנו(הברורה לנו כ"כ), אין תשובות. האם הם חולמים על גלגולים קודמים? ממתי הם זוכרים? האם הם זוכרים את התקופה בה היו עוברים? הספר, בכל אופן, יסייע להשקיט את התודעה ולחזקה, לסלק מחשבות טורדניות ולהרחיק חרדות ופחדים. כך נוכל להיות הורים רגועים לילדים רגועים ואנשים שמחים.

כיצד פועלות התודעה והמחשבות שלנו? באמצעות דמיון מודרך, אוירה נעימה וקסומה, מדיטציה המלווה בהרבה אהבה, נוכל לנקות את התודעה מחרדות ופחדים, דאגות וחששות. לזרוע זרעי אושר ועונג, שימחה, שפע ואהבה בנו ובילדנו, מה שיחזק את ביטחוננו וביטחונם.

מטרת הספר – ליצור אווירה נעימה ונינוחה אצל ההורה, כי רק הורה רגוע יצליח להרגיע את ילדו. כך הילד יכנס לשינה רגוע ושליו ויגדל להיות שקט בתודעתו.

את המשך הקדמה – תוכלו לקרוא בתוך הספר

וקיים גם עותק דיגיטאלי שניתן לרכוש במחיר מוזל.

 

3 thoughts on “הקדמה לספר מאנטרות ודימיון מודרך להורים ולילדים

  1. מקסים! נראה מבטיח…….מחכה לספר :) סקרנית לדוגמה לתרגיל דמיון מודרך להרגעת ילד ….

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>